Nowator

instalacje Fotowoltaiczne i Solarne

Zacznij z nami! korzystać z Odnawialnych Źródeł Energii

Skontaktuj się z nami. Sprawdź ofertę specjalnie dobraną dla Ciebie

Fotowoltaika Konin - Instalacja paneli fotowoltaicznych


Instalacje fotowoltaiczne w Koninie

Instalacje fotowoltaiczne wykonywane przez naszą firmę z siedzibą w Koninie to szansa dla wielu gospodarstw. Własna produkcja prądu to doskonała perspektywa na oszczędność i stanie się niezależnym. Warto wiedzieć, z jakimi zaletami wiąże się to rozwiązanie i czemu coraz więcej osób montuje panele na swoim dachu. 

Fotowoltaika Konin

Fotowoltaika staje się coraz bardziej powszechna. Idąc ulicami, można zauważyć panele na coraz większej ilości dachów. Przede wszystkim jest to możliwość darmowego wytwarzania prądu ze słońca. Wszelkie nadwyżki energii mogą zostać odsprzedane. Z uwagi na to, że w ostatnim czasie cyklicznie wzrasta cena prądu, dzięki panelom fotowoltaicznym można całkiem uniezależnić się od podwyżek. Kolejną ważną kwestią dotyczącą finansów, jest korzystanie przez Prosumenta z tzw. Opustów, czyli możliwość składowania nadwyżek energii w sieci zakładu energetycznego, a także odliczenia instalacji od podatku, możność korzystania z licznych programów rządowych i samorządowych, które pozwalają na uzyskanie dofinansowania do instalacji.

Panele fotowoltaiczne Konin

Panele fotowoltaiczne można zamówić w naszej firmie z lokalizowanej na terenie miasta Konin. Oprócz kwestii finansowych sporą zaletą jest także to, że energia produkowana przez nie jest zrównoważona i odnawialna. Nigdy jej nie zabraknie w przeciwieństwie do energii pozyskiwanej z paliw kopalnych. Jest to także czyste źródło, które nie emituje przy okazji żadnych zanieczyszczeń. Wbrew powszechnym obawom, panele fotowoltaiczne są odporne na różne pogodowe anomalie. Nie straszny im silny wiatr, grad, czy śnieg, który może na nich zalegać. Nie wymagają one także, żadnych prac konserwacyjnych. Nie trzeba ich czyścić, nie ulegają także awariom. Montaż jest bardzo łatwy i szybki, niepotrzebne są żadne specjalne pozwolenia czy większa ingerencja w budynek.

Energia pozyskiwana ze źródeł odnawialnych to przyszłość! Warto już dziś zapoznać się z ofertą naszej firmy i rozważyć montaż paneli fotowoltaicznych na swoim dachu. Własny prąd to marzenie każdego z nas. Spełnienie go jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Jest to bardzo opłacalna inwestycja na długie lata!