Nowator

instalacje Fotowoltaiczne i Solarne

Zacznij z nami! korzystać z Odnawialnych Źródeł Energii

Skontaktuj się z nami. Sprawdź ofertę specjalnie dobraną dla Ciebie

Instalacja paneli fotowoltaicznych Łódź


Coraz więcej Polaków zaczyna rozumieć, jak ważne dla środowiska i własnego zdrowia jest korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Nie chcemy już zatruwać powietrza sobie i innym, szukamy rozwiązań, które przyczynią się do efektywnego wykorzystania energii na Ziemi, nie niszcząc przy okazji życia na niej. Ważne są w tym miejscu również wydawane przez nas pieniądze. Na szczęście, dzięki wsparciu ze środków unijnych i publicznych, możemy liczyć na dotację, więc taka inwestycja nie zrujnuje nas finansowo. Wręcz przeciwnie, to najekonomiczniejsze rozwiązanie, które możemy wybrać i które po latach samo się zwróci.

Jeśli jesteś mieszkańcem Łodzi i szukasz więcej informacji na temat paneli fotowoltaicznych, dobrze trafiłeś. Nasza firma NOWATOR specjalizuje się właśnie w tej dziedzinie. Na początek oferujemy darmowy audyt oraz wizję lokalną. Pomoże to nam dobrać odpowiedni układ, wycenić montaż i zastosowane produkty oraz stworzyć projekt koncepcyjny. Bierzemy również na siebie dokumenty pod dotacje lub inne formy dofinansowania, jak również dokumentację powykonawczą i doradztwo dla naszych klientów. Nasi fachowcy poradzą sobie z montażem wybranego układu fotowoltaicznego, kolektorów słonecznych czy pompy ciepła w ciągu 1 do 3 dni. Odbiorca nie musi się także obawiać o ewentualne usterki lub naprawy, gdyż dbamy także na terenie o serwis montowanych przez nas instalacji fotowoltaicznych.

Rozumiemy jednocześnie, jak ważne jest przeliczenie kosztów. Co zatem zyskamy, inwestując w tę formę energii odnawialnej? Dane mówią same za siebie: oszczędności wynoszą średnio 90 procent wartości rachunków. Biorąc pod uwagę założenie fotowoltaiki, jako mieszkańcy Łodzi uzyskujemy maksymalną stabilizację ekonomiczną i niezależność od ciągłych podwyżek cen energii i dystrybucji.

Firmie NOWATOR zaufało już wielu Polaków, którzy cenią sobie wspomnianą niezależność, obniżenie kosztów użytkowania swoich domów lub firm i którzy dbają o przyszłość i pomyślność przyszłych pokoleń. Sprawdź, jaką ofertę możemy przygotować dla ciebie.